Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Merac za kvalitet na vozduh

149 ЕУР

Се продава од: Matej 08 јан. 22:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава инструмент за мерење на квалитетот на воздухот наменет за домашна и комерцијална употреба. Инструментот мери PM 10, PM 2,5 честички, VOCs ( испарливи органски соединенија ), формалдехид, температура и влажност.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации