Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Oxygen Concentrator 10L

40 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: TD Panter Faks 18 јул. 10:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата

BezbednosnI WIFI Kameri 60 ЕУР
DIGITALEN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK 0 МКД
DRZAC ZA KAMERA APARAT FOTON NEON PRO M DSLR 17 300 МКД
Masina za broenje pari LD-6000E 650 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Оксигенскиот концентратор може да произведе во просек 93% чистота со што може да им служи на 5 луѓе истовремено. Може стабилно да работи 24 часа на ден.
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Посетете ја нашата продавница
Zivko Cingo 4 Прикажи на мапата
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата
Masina za Broenje pari FT 300 16 050 МКД
LASER KOMB INSTRUMENT - GD - C 4 670 МКД
Panel Light 40W 2 800 МКД
SanDisk Extreme SD HC 32GB 60MB s 1 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации