Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Air compressor nebulizer

2 800 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: TD Panter Faks 24 дек. 11:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата

Kisloroden koncentrator od 5l 33 963 МКД
NIKON D7100 18-140mm 64 840 МКД
Masina za broenje na moneti HCS-3300 Ribao 27 150 МКД
FLYCAM 5000 40 105 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
- Совршена изработка
- Силен проток на воздух, ниско ниво на бучава
- Одличен квалитет со добра цена
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Посетете ја нашата продавница
Zivko Cingo 4 Прикажи на мапата
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата
Sony PXW-Z150 4K XDCAM Camcorder 3 000 ЕУР
JVC GY-HM200E 149 550 МКД
Saramonic SmartRig 1 980 МКД
NIKON D7200 18-140mm 73 850 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации