Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Oksigenski koncentrator KSM-5

41 360 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: TD Panter Faks 24 дек. 11:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата

ENDONORM 3 700 МКД
Air compressor nebulizer 2 800 МКД
Portable Oxygen Concentratot 23 400 МКД
Masina za broenje na moneti HCS-3300 Ribao 27 150 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
- Нега и еластичност на кожата
- Подобрување на имунитетот
- Спречување на болести
- Подобрување на физичката способност
- Намалување на замор
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Посетете ја нашата продавница
Zivko Cingo 4 Прикажи на мапата
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата
Masina za broenje i sortiranje LD 6000 49 360 МКД
DIGITALEN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK 0 МКД
Panasonic AG-AC 30 86 380 МКД
XLR Active Audio Adapter for DSLR camera 14 191 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации