Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STOP NA BELATA KOSA

1 100 МКД

Се продава од: Deko 26 фев. 17:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Кажете збогум на белата коса, решете го проблемот засекогаш. Restoria Discreet е решението што ви го нудиме ние и ви гарантираме 100% успех. Restoria Discreet е австралиска крема која и една од нај познатите светски препарати против бела коса. Со оваа крема за само 15 дена вашата бела коса ке изчезне ја добие природната боја.Многу лесно се употребува се нанесува многу мала количина на сува и чиста коса.Значи нема фарбање и оштетување на косата со хидрогени, бои и други штетни хемикалии. Restoria Discreet не само што не содржи штетни хемикалии , таа има и регенератор што го обновуваа оштетеното и истоштено влакно на вашата коса.Овој производ може да го купите во нашата продавница спроти Универзална сала близу градежен факултет.Цената за 150мл =1100ден. (2х150мл)=2000 , 250мл=1450,(2х250)=1700 денар. За нарачки на повеке парчиња следува екстра попуст. Исто така можеме да ви ја испратиме и по брза пратка ке ви стигне најкасно за 2 дена.Производот што ви го нудиме ние е оригинал и за тоа ви гарантираме со македонска декларација , за секоја крема добивате и фискална сметка. Во случај да не сте задоволни до 15 дена од купувањето можете да го вретите производот.
Би сакале да ве известиме како и за многу производи така и за овој се појави фалсификат со сомнителен квалитет кој се продава по разни интернет сајтови и огласи.Кога купувате секогаш прашајте каде ви е продавницата има ли декларација производот и давате ли фискална сметка за да бидете сигурни што и од кого купувате.
Не губете време вратете го младиот лик на вашето лице и зголемете ја самодовербата.
Leaflet
Кон почеток