Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ZA SEKOGO PO NESTO PO REKLAMNI CENI

100 МКД

Се продава од: Deko 23 фев. 14:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Рекламна цена на производи за различна практична намена.
--Погледнете ги добро цените и споредете ги со цените на истите производи што ви се нудат по различни македонски интернет сајтови.
-- Овие производи а и уште многу други можете да ги најдете во нашиот дукан во Скопје.(спроти Уневерзална сала)
--За сите оние што немаат време а сакаат да ги имаат овие производи ви ги испракаме на ваша адреса. Услугата чини 150денари.
---Сметка над 999денари услугата брза пратка ви е бесплатна.
--За сите што ке дојдат во дуканот и ке купат производи над 999ден ке добиете екстра попуст 10%.
---Не трошете залудно време барајки по пазарите и другите продавници пониски цени,просто тоа е е невозможно.
---Повелете тука сме од 10 до 19 часот секој работен ден.Имаме уште многу други производи.
---Практично ноже со големина на кредитна картичка--100ден-
--Сензор лампа , се пали сама во темни простории на движење после 20 секунди сама се гасне.Идеална за степиништа во згради , куки дворови агол на обват 120 степени 250ДЕН
--Популарната ламба и електрична заштита од комарци. 2во 1 ламба и заштита 100 ден.
--Заштитна кутија за кредитни картички метална 100 денари.
---Паричник и организер за кредитни и визит карти 100 ден.
---Елегантна табакера 100ден.
--Мултифунционален нож со лажица , вилушка , отварач за конзерви итн 140ден.Се склопува лесно и брзо.Одличен за пикник.
---Прецизна вага мери од 0.01 грам супер цена 400 ден
--Лед ламба со УСБ завршеток 100 ден
-- SCholl одлична грижа за вашите нокти
--Електрична турпија за пети само 400 денари,
--ЛЕД плафоњерка квалитетна и економична (18W) замена за 100w (класична сијалица)заштедува 80% ел. енергија и долг век на употреба само 280 ден.
--Супер сецко(раката на тато) многу практичен засецкање на различен тип на зеленчук и овошје. Само 220ден
--За сите што спортуваат особено за тие што трчаат практична футрола за смартфон супер цена 120 ден.
--И уште многу други производи кој што ке ви го олеснат секојдневието и ке ви го заштедеат времето.
Leaflet
Кон почеток