Објавени: авг. 12 2015 12:39

Elektronski cigari od najnoviot model CE7

МКД

Објавени: авг. 12 12:39
Прегледи: 57
Ova se najnovite modeli na elektronski cigari ce7 so visok kapacitet na baterija, ispusta odlicna parea.
Dvete Elektronski cigari gi davam za 1000 denari. Fiksno
Dokolku bi sakale edna da zemete ke ve cini 600 denari. A tecnost se doplaka + 150 denari.
Dokolku kupite dve elektronski tecnosta vi e gratis edno sisence 10 ml .
NAJEFTINO OD SITE !!!!
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
57
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075569456

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации