Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Metalni nosaci za oranzerii folii

1 000 МКД

Се продава од: Билјана 20 мај 16:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продаваат метални држачи/носачи за земјоделска фолија/оранжерија
Билјана
075223544
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации