Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PELETI

190 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Aero Tim Вчера 12:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Prodavame pelet monte pelet 100%buka A2 190 den, eko life 75%bor bez kora 25% buka A1 klasa 209 den i bioenergy premium A2 195 den
Cenite se so prevoz i istovar do vasiot dom.
tel za poracka ;070 340 122/075 259 591
Aero Tim
Prodavame pelet bioenergi point 100% buka A2 cena 190 den,monte pelet 100%buka A2 190 den i eko life 75%bor bez kora i 25% buka A1 klasa 209 den. Cenite se so prevoz i istovar do vasiot dom. tel za poracka ;070 340 122
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070340122
Aero Tim
070340122
Leaflet

Aero Tim

1 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации