Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Agregat generator 2.2kw

250 ЕУР

300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LD Energy Internacional-Skopje Вчера 11:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
Skoda Fabia   rent a car 34 ЕУР
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 ЕУР
Ford Focus -17  rent a car 51 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Black Decker 2.2 kw malku koristen.
Cena:15.000den.
070-429-049
LD Energy Internacional-Skopje
LD Energy Internacional-Skopje
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 ЕУР
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
Mercedes-Benz B180 disel 2008 5 500 ЕУР
Skoda Fabia   rent a car 34 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации