Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Electric trotinet 30km/h 10Ah/360WH 36V

400 ЕУР

Се продава од: Hamza 04 окт. 12:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
trotinet electric 30km/h model x8F 10Ah/360WH Skopje
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации