Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Invalidska kolicka

6 000 МКД

Се продава од: toni 20 мај 09:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
invalidska kolicka,nova neotpakovana,antidekubitalno pernice novo,antidekubitalen dusek so kompresor,malku koristen,cena mnogu povolna
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации