Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Orev Orevi od ekolosko podracje

100 ЕУР

140 ЕУР

Се продава од: teo 09 апр. 10:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam orevi od sopstvena plantaza od ekolosko podracje
ostanata kolicina okolu 250 kg
iorevot e samonik Aftohtoni sorti Sampion tisa itn...

kilogram nekrsen 100 denari
krsen jatki 450 denari
teo
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации