Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prikolka kafeterija

4 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LD Energy Internacional-Skopje Денес 18:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Lancia Delta -17 55 EUR
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 EUR
Mercedes-Benz B180 disel 2008 5 500 EUR
Chevrolet Spark -18  rent a car 30 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Се продава приколка за кафетерија 🍵
Изработена од дрво со внатрешна изолација.
Цена:4.900еур
☎️ 070 429 049
LD Energy Internacional-Skopje
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 EUR
VW Passat -15  rent a car 77 EUR
Chevrolet Spark -18  rent a car 30 EUR
Mercedes-Benz B180 disel 2008 5 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации