Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trotinet 30km/h modelx8F 350V number:071372408

350 ЕУР

Се продава од: hamzza 04 окт. 14:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
30km/h 45km/range
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации