Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plasticni tubi od 25 litra

25 ЕУР

Се продава од: Dejan Денес 02:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Placticni tubi od 25 litra cisti novi koristeni se samo za sampon za perenje na avtomobili.
Odlicni za upotreba za Nafta Benzin ili drugi Tecnosti.
Ostanati se samo oste 8 tubi.
Edna 200 denari
Site 8 za 1500 denari
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации