Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Natron vreki

0 МКД

Се продава од: Лефтерка Ковачева 24 септ. 16:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Prodavam natron vreki. Dimenzii 55x110 dvoslojni, 50 kg, se upotrebuvaat za trici i kumur.

Kontakt 077/702-629
Лефтерка Ковачева
076537118
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации