Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tikvi za pecenje

15 МКД

Се продава од: Васка 29 ноем. 13:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Се продаваат тикви за печење. За повеќе информации јавете се на телефонскиот број.
Васка
077 659 791
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации