Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Detektor za zlato

0 ЕУР

Се продава од: pero 17 фев. 12:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
skoro ne koristen aparat za zlato detektor
FISHER F75.... kupen od germanija proban e nekolku pati vo kukja stoe spakuvan vo kutija kako so si bese nov so folii
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации