Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Metalen Ormar - Метален Ормар

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LOM KOMPANI Вчера 20:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

LOM KOMPANI

9 Огласи во продавницата

Metalen Sef 0 ЕУР
 Sef za vgraduvanje 0 ЕУР
Ognootporen Sef 0 ЕУР
Higienski Ormar 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Свети Николе
Се продава метален ормар за складирање на вашата документација и архива.
 Материјал: Челичен лим од 0,7 мм
 Клуч и брава
 Отпорен на влага, лесен за чистење склопување и расклопување
 Четири полици подесливи по висина
 Еколошки, без смоли и други органски соединенија
 Димензии: АМ 2091 ВхШхД 1996х915х458
АМ 1891 ВхШхД 1830х915х458
На Лагер.
LOM KOMPANI
Trgovija na golemo , kancelariski mebel od metal .
Посетете ја нашата продавница
Gavrilo Gavrilski. бр 3 Прикажи на мапата
077940947
LOM KOMPANI
077940947
Leaflet

LOM KOMPANI

9 Огласи во продавницата
Sef tesko obiven 0 ЕУР
 Sef za vgraduvanje 0 ЕУР
Ognootporen arhivski ormar 0 ЕУР
Scott full karbon Velosiped 1 250 ЕУР
Кон почеток