Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Briket

0 МКД

Се продава од: Robert 14 јан. 08:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производство и продажба на првокласен брикет изработен на пужна брикета.


Локација: с.Туденце, Тетово
Контакт: 075353919
Leaflet
Кон почеток