Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vitrina za sladolet so 14 piksli

1 500 ЕУР

Се продава од: Katerina 20 јун. 13:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Vitrinata e vo odlicna sostojba so kompijuterski sistem..
Cena moze i po dogovor!
Leaflet
Кон почеток