Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sok od kalinka

100 МКД

Се продава од: Angel Toplev 23 окт. 19:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Сок од калинка - 100% без никакви додатоци(вода, шекер или сл.), цеден на преса од инокс. Сокот е замрзнат во 1,5 л и 0,5 л нови неупотребувани шишиња. Цена по шише = 300 МКД за 1,5л / 100 МКД за 0,5л. Испорака насекаде во Македонија преку карго
Angel Toplev
070868080
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации