Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Сок од калинка

300 МКД

Се продава од: Сок од калинка 30 ноем. 21:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Се продава домашен сок од калинка во замрзната состојба, 100% природен. Количините се ограничени.
Цена: 300 денари за 1,5 л, 900 денари за 5 л. Праќаме и по карго.
Контакт: 070/266-114
Сок од калинка
070/266-114
Leaflet
Кон почеток