Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Velosiped Trinx m139 pro

0 МКД

Се продава од: Ivan 29 јул. 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Velosiped Trinx m139 pro, 29ka gumi, 21 ram, kocenje na diskovi v-brake, shimano 21 brzina, okolu 6 meseci vozen vo top forma
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации