Објавени: септ. 19 2023 02:47

Audio Technica ATH-M50 BT 2 slusalki

МКД

Објавени: септ. 19 02:47
Прегледи: 1
Novi, ne koristeni slushalki Audio Technica ATH-M50 BT 2.
Vtora generacija na dobro poznatite ATH-M50 slushalki so bluetooth podrska. Pogodni za muzicka produkcija (so flat sound) kako i slushanje na muzika preku bluetooth uredi (so opcija za kontroliranje na equilizerot preku mobilna aplikacija).

Slushalkite se doneseni od US i ne se koristeni voopsto.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077/981-106

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации