Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dva zvucnici

600 ЕУР

Се продава од: Zvonko 26 авг. 11:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Производи
Друго
Se prodavaat dva 8 ohm zvucnika FBT GL60 so komplet kabli 2×10 metra i dve aluminiumski stalki za zvucnicite.
Napomena se se prodava zaedno 600 eur.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации