Објавени: мај 04 2022 12:41

SoundLink around-ear wireless headphones II

МКД

Објавени: мај 04 12:41
Прегледи: 80
https://www.bose.com/en_us/products/headphones/over_ear_headphones/soundlink-around-ear-wireless-headphones-ii.html#v=soundlink_ae_headphones_ii_black

Bose Wireless Slusalki kako novi, bukvalno 3 pati slusani nema ni grebnatinka nisto garantiram za slusalkite skroz, kupeni od Svajcarija pred 5/6 meseci.
Centa na novi e 230 $, gi prodavam za 170 $ poradi zelba da go kupam najnoviot model na Bose QuietComfort® 45 headphones
Isprakam po kargo
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
80
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070822333

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации