Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

JBL Partybox 310

500 ЕУР

Се продава од: boban Вчера 09:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Производи
Друго
Se prodava 240w JBL Пренослив звучник за забави со заслепувачки светла и моќен JBL Pro Sound
Leaflet
Кон почеток