Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Reflektor CN-B150

10 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: TD Panter Faks 11 апр. 12:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата

Sony PXW-Z150 4K XDCAM Camcorder 3 000 ЕУР
Canon XF 200 1 600 ЕУР
LED Ceiling Light 12W 620 МКД
 Panasonic  AG HPX 174 169 700 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
Reflektor za kamera
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Посетете ја нашата продавница
Zivko Cingo 4 Прикажи на мапата
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата
Oxygen Concentrator 10L 40 000 МКД
Panasonic AG-AC 30 86 380 МКД
POLENOV CAJ 0 МКД
Masina za broenje moneti CS-600 Ribao 58 615 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации