Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony HXR-MC2500

86 380 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: TD Panter Faks 23 дек. 15:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата

Oksigenski generator NT-BT 3g-7g/hr   25 000 МКД
FLYCAM 5000 40 105 МКД
Fotoaparat Canon EOS 6D 85 800 МКД
WIFI Camera 65 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
Prodazba na Kamera Sony HXR-MC2500. Kamerata ima vgradeno LED svetlo i 32GB vgradena memorija.
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Посетете ја нашата продавница
Zivko Cingo 4 Прикажи на мапата
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата
Sony PXW-Z150 4K XDCAM Camcorder 3 000 ЕУР
Aparat za detoksifikacija na baza vodorodni joni 12 350 МКД
Reflektor LED-5026 8 650 МКД
XLR Active Audio Adapter for DSLR camera 14 191 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации