Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Foscusrite Scarlett 2i2 3rd generation

7 000 МКД

Се продава од: loler sup 15 септ. 15:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
Foscusrite Scarlett 2i2 3rd generation 7000den
AKAI MPK 25 5000den

Zvuchnata kartiaca e vo skoro nova sostojba, doagja so originalnata kutija
loler sup
071535221


WhatsApp:
071535221
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации