Објавени: мај 07 2022 10:24

Komplet audio oprema za studio

Објавени: мај 07 10:24
Прегледи: 469
Продавам комплет нова аудио опрема за студио со легален најнов Кјубеис и гратис огромен најнови софтвери за кјубеис. Поефтино на пазарот нема да најдете.
Цена по договор.
Tel. 078 326 232
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
469
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

38978326232

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации