Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kameri Video Nadzor Alarmi Domofoni

0 МКД

Се продава од: meko 07 мар. 16:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
MEKO TURK
Професионална монтажа на БЕЗБЕДНОСНИ РЕШЕНИЈА
- Камери за Видео Надзор
- Алармни системи со телефонска дојава
- Евиденција на работно време
- Контрола на пристап
- Видеофони
- Домофони
- Стабилен систем за дојава на пожар
- Периметарска заштита
Следење на камерите преку ваш мобилен телефон и од било кој компјутер било каде во светот преку интернет.

ОБЕЗБЕДЕНА ИСПОРАКА, МОНТАЖА И ТЕХНИЧКА ПОДРШКА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.
Ние ви нудиме опрема со Висок Квалитет за оптимална заштита и високи стандарди на македонскиот пазар.
Кон почеток