Оглас од претпријатие Објавени: септ. 10 2021 08:33

MOTOROLA Radiostanica toki voki

Објавени: септ. 10 08:33
Прегледи: 564
Prodavam profesionalni radiostanici, Motorola CP040 komplet so polnaci anteni i baterii.
Obezbeden servis i rezervni delovi
Опис на линк

MOTOROLA

PROFESIONALEN SERVIS I PRODAZBA NA RADIOSTANICI
   MOTOROLA, KENWOOD, YAESU, VERTEX, HYTERA, ICOM, 
   ANTENI, REPETITORI, BEZZICNI KOMUNIKACII
Посети ја страната на нашата продавница

Skopje

070-383-169

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

PROFESIONALEN SERVIS I PRODAZBA NA RADIOSTANICI
   MOTOROLA, KENWOOD, YAESU, VERTEX, HYTERA, ICOM, 
   ANTENI, REPETITORI, BEZZICNI KOMUNIKACII
Skopje 070-383-169
564
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070-383-169
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации