Објавени: јан. 04 2018 06:37

Dalinsko AKG SR-80

ЕУР

ЕУР
Објавени: јан. 04 06:37
Прегледи: 86
Se prodava dalinsko AKG SR-80 za vokalen ili instrumentalen prenos vo odlichna sostojba, mnogu frekfencii, odlichen zvuk, fakja na golema dalechina, proban do 100 metri bez nikakov problem.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
86
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070842343

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации