Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fender Champion 40

12 000 МКД

Се продава од: Marko Trajkov 12 јан. 23:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Производи
Друго
Се продава Fender Champion 40W во одлична состојба користено во домашни услови!
Marko Trajkov
076563668
Leaflet
Кон почеток