Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARAT ZA SLUH

1 200 МКД

Се продава од: Angel 13 јан. 15:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Производи
Друго
Апаратчиња за лица со оштетен слух. Апаратчињата се со минијатура големина, помали од бубица сосем дискретни и незабележливи. Со апаратчето иде футрола, батерија за напојување како и проспект.
-Со апаратот одат ушни школки мала средна и голема величина.
-2 Батерии
-Футрола

Контакт тел 070-288-106
Праќам по карго
Leaflet
Кон почеток