Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gitara Blade Texas Vintage 62

0 МКД

Се продава од: Pavel 13 апр. 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Производи
Друго
Gitarata e kako nova mnogu malku koristena. Za poveke informacii javete se.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации