Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompletna muzicka oprema za diskoteki i lokali

0 МКД

Се продава од: Aleksandar 14 авг. 17:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Производи
Друго
Голем избор на половни звучници JBL, Wharfedale 15''. Појачала, Басови,Скетници. Комплетно музичко опремување за дискотеки и локали.
Aleksandar
078334040
Кон почеток