Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Radio i pojacalo eftinoo itno

1 700 ЕУР

Се продава од: dime 29 апр. 20:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Производи
Друго
Radioto koristeno mnogu malku novo e i pojacaloto e orginal philifps mnogu dobro dobar zvuk vadat za dzabe pari gi davam 079-321-984
Кон почеток