Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Polovni zvucnici basa pojacala

0 ЕУР

Се продава од: Robert 20 јул. 08:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Производи
Друго
Продавам половни 15 звучника, 15 баса (од кои еден дупли), 8 појачала и скретница.
Leaflet
Кон почеток