Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zvucnici TANNOY REVOLUTION R-2

450 ЕУР

Се продава од: Zvucnici TANNOY REVOLUTION R-2 05 јул. 11:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Производи
Друго
Zvucnici TANNOY REVOLUTION R-2

Cenata e za samo zvucnicite posebno ...!!!

Cenata e vo zavisnost dali samo ZVUCNICI ili vo komplet so drugi komponenti od EXTRA izbor-KOLEKCIJA od VISOKO kvalitetni komponenti...HIGH-END POJACALA-RESIVERI ORIGINALI/
Nema KINESKA BIZUTERIJA.!!

Vo zamena se poskapi !!!!!!!!!!!!!

Kontakt isklucivo na TELEFON.....!!!!!!!!!
Zvucnici TANNOY REVOLUTION R-2
070703888
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации