Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gitarski procesor

Се продава од: Slavko 20 ноем. 02:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Локација
Виница
Производи
Друго
Итно се продава гитарски floor pod процесор. Не е многу користен, може да се види и проба у секое време. Има голем број на дисторзии, а бои може да си правете колку сакате по ваша желба. Цената е по договор.
Leaflet
Кон почеток