Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pioneer CDJ 800 MK1

400 ЕУР

Се продава од: Срџан 01 апр. 14:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Се продаваат 2 плеери Pioneer CDJ 800 MK1 малце користени и во одлична состојба. Цена 400 евра за двата плеери.
Срџан
078/ 757 - 705
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации