Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PIONEER DVD/CD/USB PLEER_RECORDER DV-2242

0 МКД

Се продава од: Ogne 17 фев. 00:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Pioneer dvd/cd/usb pleer + snimac,snima i reproducira na usb videa i mp3 muzika .Vo besprekorna sostojba , socuvan malku /domasno koristen/star okolu 1g. so originalno upatstvo i kutija


info : 076 818 804 CENA :2500 den. /Mozen sekakov vid dogovor !! /
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации