Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DENON SURROUND RECEIVER & DVD

9 000 МКД

Се продава од: Владимир Вчера 08:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
DENON AV SURROUND RECEIVER AVR - 550- SD,
DENON DVD PLAYER DVD-550SD.
Компонентите се одлично сочувани.
Истите се купени во Скопје, прв сопственик.
Владимир
070 385 551
Leaflet
Кон почеток