Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bufer MTX Tunder 6000

5 500 МКД

Се продава од: Toshe 08 јан. 19:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam Bufer MTX 600w model Tunder-6000 ...
kupen e od germanija Nov ... kutijata e pomala i e od Tunder-4000 za pogolem prostor vo gepekot, ima perfekten zvuk ... platen e 200evra ... bez zameni.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации