Македонски | Shqip | English |

Emotiva XPA-5 и Marantz AV7005

Се продава од: Goran 08 ноем. 14:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

500 ЕУР

Локација: Карпош, Скопjе
Производи : Радио/Стерео систем и Додатоци
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Се продаваат следниве аудио компоненти:

1. Emotiva XPA-5, 5 канално појачало, монструм во секоја смисла на зборот. Тежи 32кг. Јачината му е 5x200W на 8ohm и 5x300W на 4ohm.

Цена: 500 евра

2. Marantz AV7005 7.1 сараунд процесор, висока класа на Marantz.

Двете компоненти се сочувани во одлична состојба.

Цена: 300 евра
Нема посетени огласи
Кон почеток