Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoro novo kino PANASONIC 5.1

6 000 МКД

Се продава од: Горан 09 дек. 14:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава скоро ново домашно кино PANASONIC 5.1 со моќност 210W.
Горан
077 957 987
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации